<strong>Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar</strong>

Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar

Herkesin elden çıkarmak istediği eşyaları vardır. Biz de bunları satın alıyoruz. Tabi ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değildir. Bu yüzden Bakırköy ikinci el eşya alanlar olarak size kendimizden bahsetmek, ne tür eşyalar alıyor, nasıl fiyat verdiğimiz anlatmak istiyoruz.

Artık sıfır eşya almak çok yüksek bedeller ödemeyi gerektirmektedir. Bu yüzden insanlar eski eşya alıp kullanmayı, bu şekilde ihtiyaçlarını gidermeyi tercih ediyorlar. Spotçular ve eskiciler çarşısını gezerek birbirinden farklı eşyalar arasından ihtiyacı olanı alabiliyorlar. Biz de firma olarak sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda perakende olarak satışa sunuyor, bu yüzden alımlarımızda seçici davranmak zorunda kalıyoruz.

Bu yazımızda size kendimizden bahsetmek istiyoruz. Nasıl ikinci el eşya alıyor, nasıl fiyat veriyor, neye göre alım yapıyoruz. Tüm detayları ve merak ettiklerinizi ilerleyen satırlarda bulabileceksiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Çok uzun zamandır ikinci el eşya alımı yapabildiğimiz için piyasayı çok iyi biliyoruz. Kolay satabileceğimiz, bir başkasının almak isteyeceği türden olan eşyaları yüksek fiyattan satın alıyoruz. Alımlarımızda genellikle bu kriterlere göre hareket ediyoruz.

Bakırköy bölgesinden ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, deri koltuk, ofis mobilyası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Tabi bu saydıklarımız belli başlı ürünlerdir. Alabileceğimiz ürünler bunlardan çok daha fazlası.

Örneğin eski eşya olarak tanımladığımız eşyalar vardır. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, plak, Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept gibi eşyalarınız da ilgimizi çeker.

İKİNCİ EL EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Bunun cevabı çok basit ve kısa. Whatsapp veya email ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat verecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır. Bakırköy ilçesinin neresinde olursanız olun, kapınıza kadar hizmet verilecektir. Üstelik en hızlı ve profesyonel şekilde.

Fotoğraf gönderme şansınız yoksa, eşyalarınızı görmek için Bakırköy ilçesindeki adresinize gelerek de fiyat teklifi verebiliriz.

NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI

Bakırköy ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı ücretsiz nakliye ile alıyoruz. Sizden ücret talep etmiyor, kendi aracımız ve elemanlarımızı kullanıyoruz. Bu müşterilerimizin bize en çok sorduğu sorunun cevabıdır. Pek çoğu daha önce bu konudan müzdarip olmuş, kandırılmış, kendilerinden ücret alınmıştır.

Ödeme ise nakit veya sizin isteğinize bağlı olarak eft ya da havale ile yapılabilir. Bakırköy ilçesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar hizmet getiriyoruz.