<strong>Ataşehir İkinci El Eşya Alan Yerler</strong>

Ataşehir İkinci El Eşya Alan Yerler

Ataşehir ikinci el eşya alan yerler için bizimle iletişime geçerek hemen nakit satış yapabilirsiniz. Müşterilerimiz sürekli 2.el eşya nasıl satılır, 2.el için nasıl fiyat alabilirim, ikinci el ev eşyası nasıl satılır gibi sorular sormaktadır. Ekip olarak aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için bu yazıyı hazırladık. Bilmek istediğiniz her şeyi adım adım cevaplayacağız. Biz yıllardır bu ikinci el eşya alım satım işi ile meşgul oluyor, İstanbul’un her semtinden alım yapıyoruz.

İkinci el eşya alanlar için bizi tercih ederek satış işlemlerini beklediğinizden çok daha kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce böyle bir satış yapmamış, hiçbir şekilde tecrübe edinmemiş olabilirsiniz bu gayet normal. İnsanlar daha önce 2.el ev eşyası, ofis eşyası veya satmak yerine sağa sola, eşe dosta bedava dağıtıyordu. Şimdi ise işler değişti ve herkes kullanmadığı eşyaları nakite çevirmek istiyor. Böyle bir durumda biz devreye giriyor, eşyalarınızı fiyatlandırıyor ve aynı gün içinde Ataşehir ilçesinin her yerinden alıyoruz. İsterseniz 2.el eşya satmak istiyorum diyen birini nasıl bir süreç bekliyor hemen anlatalım.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Öncelikle sizden ricamız süreci gözünüzde hiçbir şekilde büyütmemenizdir. Size düşen sadece eşyalarınızın bir kaç fotoğrafını çekerek bizimle paylaşmaktır. Whatsapp üzerinden 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.

Böylece hem hızlı hareket edip zaman kazanmış, hem de zahmet çekmemiş olacaksınız. Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz bilgi verecektir. Alabileceğimiz eşyalarınız için fiyat teklifimizi sunacak, anlaşma halinde sizin belirleyeceğiniz tarihte Ataşehir ilçesinden alım yapacağız.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Ataşehir ikinci el eşya alanlar ne tip ürünler alır, bize ne satabilir, hangi eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz bundan da bahsetmek istiyoruz. Siz de hak verirsiniz ki satmak istediğiniz her eşyanın alımını yapabilmemiz mümkün değil. İçlerinden bizim branşımızla ilgili olan, sürekli alıp sattığımız eşya gruplarını tercih edebiliriz. Peki bunlar neler, ne tür 2.el eşya alıyoruz?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon, koltuk takımı, L koltuk, baza yatak, masa sandalye, deri koltuk, yatak odası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Bir de bunlar dışında kalan eski eşya olarak tabir ettiğimiz eşyalar var.

Şimdi de eski eşya grubu ürünlere örnekler verelim. El halısı, klasik mobilya, gümüş, gümüş gondol, şamdan, gümüş tepsi, eski obje, plak, saat, makam takımı, cam eşya, hat yazısı, 800 ayar gümüş, 900 ayar gümüş, 925 ayar gümüş gibi eşyalarınızı da değerinde alıyoruz. Bunlar fiyatlandırması tecrübe isteyen ürünlerdir ki ekibimiz tarafında mümkün olan en iyi şekilde değerlendirmeleri yapılacaktır.

Sizin eşyanız yukarıda örneklerini verdiğimiz ürünlerden biri olmayabilir. Yine de ekibimizle iletişime geçerek alıp alamayacağımızı sorabilir ya da fotoğraflarını göndererek bilgi almak isteyebilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Ataşehir ilçesinin neresinde olursanız olun ekibimiz alım yapabilecek araç ve ekibe sahiptir. Eşyanız bir tane de olabilir, komple ev eşyası da olabilir, bizim için fark etmez. Taşıma, yükleme, nakliye tamamen bize aitken ödeme nakit, eft veya havale ile yapılabilir. Tercih size aittir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Ataşehir ikinci el eşya alan yerler için neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda bazı nedenleri sıralamak istiyoruz. Arama motorlarına Ataşehir 2.el eşya alanlar yazdığınız zaman onlarca firma çıkacak. Meslektaşlarımız arasından neden bizi tercih etmelisiniz? İşte bizi seçmeniz için bir kaç neden

  • Ekibimiz eşyalarınızın alımı için hangi güne anlaştıysak o gün kapınızda olmakta, sizi bekletmemektedir.
  • Anlaştığımız fiyat ekibimiz tarafından nakit ödenmekte, fiyat düşürmek için gereksiz bahaneler üretilmemektedir.
  • Alımı için anlaştığımız eşyaları dikkatli şekilde taşıyor, diğer eşyalarınıza veya evinizin duvarlarınıza zarar vermiyoruz.
  • Müşterilerimizle seviyeli iletişim kuruyor, gereksiz diyaloglara girmiyoruz.
  • Ne kadar fazla eşya satarsanız satın yeterli büyüklükteki nakliye aracı tedarik edebiliyoruz.
  • Uzun zamandır aynı adreste faaliyet gösteriyor, müşterilerimizin güven duyacakları bir alışveriş sunuyoruz.

Umut Spot satın alma ekibi olarak pazar dahil haftanın 7 günü her saat hizmet vermekteyiz. Amacımız yüksek bedeller ödeyerek satın aldığınız sıfır eşya veya spot eşyaları çok zarar etmeden satmanızı sağlamaktır. Kendi kazancı kadar müşterilerinin memnuniyetini de düşünen ekibimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin
2023-06-08T23:49:32+03:0024 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap