Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

Daha önce eşyalarını aldığımız müşterilerimize nasıl kaliteli hizmet verdiysek, potansiyel müşterilerimize de en iyi şekilde hizmet vermek istiyoruz. Tüm İstanbul genelinde aktif şekilde çalışan arkadaşlarımızın amacı sizi memnun edecek hizmeti sunmaya gayret etmektir. Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak ilk amacımız budur.

Sizin memnuniyetinizi kendi kazancı kadar önemseyen firmamız buna özellikle dikkat etmektedir. Bu makaleyi sizinle paylaşmamızın amacı da budur. Size nasıl hizmet verdiğimizi, eşyalarınızın alımı sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiği, fiyatlandırma ve ödeme aşamalarını tek tek anlatacağız. Müşterilerimizden en çok duyduğumuz soruları ana başlıklar halinde toparladık. Soru cevap şeklinde ilerlersek daha akılda kalıcı olur diye düşünüyoruz.

ATAŞEHİR İLÇESİNDEN İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

  • Yapmanızı istediğimiz şey eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize whatsapp veya email ile göndermenizdir. Bunu istememizin sebebi süreci hızlandırmaktır. İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmenin çileye dönüştüğü hepimiz tarafından malumdur. Bu yüzden whatsapp veya email ile önceden fotoğraf göndermeniz bizi de size de zaman kazandıracaktır.
  • Ekibimiz gelen ikinci el eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, olumlu veya olumsuz cevap verecektir. Satabileceğimiz, temiz, sağlam eşyalar için fiyat teklifimizi sunacağız. Çok yıpranmış, satılması zor olan veya alanımız dışında kalan eşyaların alımını maalesef yapamıyoruz.
  • Teklif ettiğimiz fiyatta anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Ataşehir ilçesindeki adresinizden alım yapıyoruz. Bu kadar basit.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, yatak odası, koltuk takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, el halısı, ofis mobilyası, deri koltuk, plak gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Bunların pek çoğunun fiyatlandırmasını fotoğraf üzerinden yapabiliyoruz.

Alabildiğimiz ürünlerin başlıcalarını yukarıda sıralamaya çalıştık. Sizinki saydıklarımızdan farklı olabilir. Yine de bize bir iki fotoğraf göndererek fikrimizi alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Ataşehir ikinci el eşya alanlar için önemli olan satılabilir ürünler almaktır. Temiz, sağlam ve sorunsuz olması yeterlidir. İkinci el eşya alırken bazı kusurlarının olmasını kabul ediyoruz bunları zaten görmezden geliyor, kendi imkanlarımızla gideriyoruz.

Kast ettiğimiz arızalı buzdolabı, yanık yırtık içindeki koltuk takımı, ekranında sorun olan televizyon gibi eşyalardır. Bunları sizden alsak da satamayız. Bir eşya ne kadar yeniye yakınsa veya temizse o kadar yüksek fiyattan alınır. Tabi bilinen bir markanın ürünü olması da fiyatı artıran etkenlerdir.

NAKLİYE VE ÖDEME

Ataşehir ilçesinin birbirinden yoğun semtleri, mahalleleri var. İçerenköy, Kayışdağı, Esatpaşa, Bakkalköy bunlardan bazılarıdır. Siz nerede olursanız olun ekibimiz oraya hizmet verecektir. Hem de kendi aracı ve elemanları ile. Bu sayede nakliye veya taşıma ücreti ödemezsiniz.

Ödemeler ise nakit olarak yapılır. İsteyen müşterilerimiz için eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetinizdir. Yıllarca Ataşehir ilçesinden sorunsuz şekilde eski eşya alımı yapıyoruz. Bizi haftanın 7 günü tereddüt etmeden arayabilirsiniz.