<strong>Ataşehir ikinci El Eşya Alanlar</strong>

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

Belki sizin de satmak istediğiniz, yenilemek istediğiniz veya deponuzda, çatı katınızda unuttuğunuz eşyalarınız vardır. Peki nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda bir fikriniz var mı? Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.

Ekibimiz eşyalarınızı çeşitli kriterlere göre değerlendirmekte, mümkün olan en yüksek fiyatı teklif etmektedir. Merak etmeyin sürecin nasıl işlediğini size detaylı şekilde anlatacağız. Neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Çünkü yıllardır bu işi yapıyor, müşterilerimizden eski eşya alıyoruz. İsterseniz ana başlıklar halinde, madde madde ilerleyelim ki daha akılda kalıcı olsun.

NEDEN İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Çünkü sıfır eşya fiyatları çok yüksek seviyelere ulaştı. Dolayısıyla insanlar bir ihtiyacını gidereceği zaman ikinci el sektörüne de yönelmekte, buradaki seçenekleri de değerlendirmektedir. Araba gibi düşünün. Sıfır otomobil almak yerine kullanılmış olan temiz bir araç almak daha kazançlıdır. Bunun gibi düşünün.

Bizim işimiz de insanlardan kullanmadıkları temiz, sağlam ve kaliteli eşyaları satın alıp, ihtiyacı olanlara ulaştırmaktır. Bu nedenle Ataşehir ilçesinden veya bir başka yerden eşya alırken bu detaylara dikkat ederek fiyat veririz. Bir eşya ne kadar yeniye yakın ve hızlı satılırsa o kadar yüksek fiyattan alınır.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Belki de gözünüzde bu aşamayı çok büyütüyorsunuz. Ancak hiç de öyle değil. Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize gönderebilir, hemen sonuç alabilirsiniz. Whatsapp veya email ile bunu kolayca yapabilirsiniz.

Ekibimiz gerekli incelemeleri yapacak, alabileceğimiz eşyalarınız varsa bunlara hemen fiyat verilecektir. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Ataşehir ilçesindeki adresinizden alım yapılır.

Şunu belirmekte fayda var ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değildir. Yukarıda hangi kriterlere göre alım yaptığımızı anlatmıştık. Yani satılmayan, çok yıpranmış, bir başkasının almak istemeyeceği eşyalarınızı almamız mümkün olmuyor.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Alabildiğimiz ikinci el eşya çeşidi oldukça fazla. Yeter ki bizim satabileceğimiz şeyler olsun. İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, ofis mobilyası, deri koltuk, makam takımı, televizyon gibi pek çok eşyanızı alıyoruz.

Ayrıca eski eşya olarak nitelendirilen, antika eşya kadar değerli olmasa da hala kıymetli sayılan eşyalar vardır. El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, obje, cam eşya, madalyon, Metebronz, Mudo, Fatih Kıral, plak gibi. Bunları da en iyi fiyattan alabiliriz.

EŞYALARINIZIN NAKLİYESİ VE ÖDEMESİ NASIL YAPILIYOR?

Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak tüm alımlarımızı nakit yaparız. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası içindeki hangi semtten veya ilçeden alım yaparsak yapalım nakliye veya taşıma ücreti talep etmeyiz.

Talep edilmesi halinde eft veya havale ile de ödeme yapabilmekteyiz.