Anadolu Yakası Eski Eşya Alanlar

Anadolu Yakası Eski Eşya Alanlar

İstanbul sınırları içerisindeki her mahalle veya sokağa hizmet veren firmamız Anadolu Yakası eski eşya alanlar için arayışta olan herkese eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir. Eski eşya kim alır, eski eşya alanlar nerededir, eski eşya fiyatları ne aşamadadır gibi soruları sıkça duyuyoruz. Umut Spot olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gerek adreslerine giderek gerekse whatsapp veya email üzerinden eşya resimlerini alarak fiyat veriyor, anlaşma halinde ise aynı gün içerisinde satın alıyoruz.

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Son zamanlarda gerek İstanbul trafiği gerekse gelen yoğun talepler sebebiyle müşterilerimizin eşyalarını fiyatlandırırken whatsapp üzerinden resim alarak fiyat verme yöntemini tercih ediyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz yeterli.

Siz de bilirsiniz ki İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek adeta eziyete dönüşmüş durumda. Bu yüzden gelen her eşya satış talebi için müşterilerimizin adresine gitmemiz neredeyse imkansızdır. Anadolu Yakası ilçelerine tek tek gitmek yerine fotoğraf üzerinden değerlendirmek hem size hem de bize önemli bir zaman kazandıracaktır. Gelen eşya resimlerini inceliyor, daha sonra sizleri arayarak eşyalarınızda fotoğraf üzerinde göremediğimiz bir kusur olup olmadığını soruyor detaylı bilgi aldıktan sonra sizlere en doğru fiyatı veriyoruz. Anlaşma sağlanması halinde hemen nakit alıyoruz.

Eski Eşya Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Eğer resim gönderme şansınız yoksa veya eşyalarınız sizlerin olduğu yerin dışında bir yerde ise bizlere eşyalarınızın kaç senelik olduğu, durumu, varsa markası, türü ile ilgili bilgiler verdikten sonra sizlere vereceğimiz ortalama fiyatı değerlendiriyorsunuz. Çok yıpranmış, deforme olmuş, artık bir başkasının almak istemeyeceği duruma gelen eşyaları maalesef satın alamıyoruz. Eski eşya alanlar ne tür eşyalar satın alır isterseniz bunlardan da kısaca bahsedelim.

Bize Ne Tür Eşya Satabilirsiniz?

Anadolu Yakası eski eşya alanlar için bizleri haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde arayabilir, eşyalarınızı aynı gün içerisinde adresinizden nakit olarak satabilirsiniz. Eski eşya alan yerler sizden ne tür eşyalar satın alır? El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, Hereke halısı, Ladik halısı, oymalı mobilya, tablo, hat yazısı, deri koltuk, berjer, aksesuar ilk aklımıza gelenlerdir. Soru sormak veya bilgi almak istediğiniz konular için hiç çekinmeden arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2021-07-22T14:13:12+03:0019 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap