Acıbadem ikinci el eşya alanlar veya alan yerler için bizi tercih ederek sorunsuz şekilde satış yapabilirsiniz. Nasıl mı? Acıbadem 2.el eşya satış süreci hakkında genel bilgiler vereceğimiz yazımızı sonuna kadar okuyarak tüm sürece hakim olabilirsiniz. Ev eşyası nasıl satılır, 2.el eşya fiyatları nasıl belirlenir veya ikinci el eşya satarken nakliye nasıl hallediliyor gibi sorularınızın cevabını da vereceğiz.

2.el eşya satmak zannettiğiniz kadar uzun ve zor bir süreç değil. Yapmanız gerekenin ne kadar kolay ve zahmetsiz olduğunu görünce bize hak vereceksiniz. Üsküdar ve Kadıköy bölgeleri en yoğun hizmet verdiğimiz yerler olduğu için Acıbadem den arayan müşterilerimize çok kısa sürede ulaşabiliyoruz. İsterseniz kullanmadığınız eşyaları nasıl satabilirsiniz hemen anlatmaya başlayalım.

Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Hiç merak etmeyin spotçu spotçu dolaşarak eşyalarınız için fiyat toplamanıza gerek yok. Evinizden dışarı çıkmadan, zahmet çekmeden fiyat teklifi almak artık çok kolay. Nasıl mı? Şimdi 2.el eşya satış süreci nasıl ilerler satır satır anlatalım.

  • Öncelikle hangi eşyalarınızı satmak istediğinize net olarak karar vermelisiniz. Ne kadar çok eşya satarsanız  o kadar cazip fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • 0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattımıza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek işe başlayabilirsiniz. Ekibimiz eşyalarınızın fotoğraflarını inceleyecek size hemen geri dönüş yapacaktır.
  • Eşyalarınız alıp satabileceğimiz türden ise fiyat teklifimizi iletiyor, değilse teşekkür ediyor, vaktinizi almıyoruz.
  • Fiyat noktasında anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Acıbadem ikinci el eşya alanlar olarak adresinizden alım yapıyoruz. Hepsi bu kadar.

Siz de kullanmak istemediğiniz veya çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak zorunda olduğunuz eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Bir kaç fotoğraf çekip göndererek hem eşyanızın değerini öğrenebilir hem de satış yaparak kendinize bir bütçe oluşturabilirsiniz.

Acibadem-2.-El-Esya-Alanlar

Acıbadem 2. ikinci el eşya alanlar

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Siz de takdir edersiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil. Kendi branşımız olan, iyi bildiğimiz ürünleri alabiliyoruz. Nedir bu ürünler? Acıbadem bölgesinden İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, televizyon, klima, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş eşya, koltuk takımı, deri koltuk, yatak odası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz.

Alabildiğimiz eşyalar saydıklarımızla sınırlı değil elbette. Acıbadem semti Kadıköy ve Üsküdar ilçesine bağlı olduğu için bir birinden çok farklı eşyaların satış talebini duyuyoruz. Siz ne satacak olursanız olun biz değerlendirme yapabiliyor, alıp alamayacağımızı kısa süre içinde bildiriyoruz.

Eşyalarınız İçin Fiyat Teklifini Neye Göre Belirliyoruz?

Eşyalarınızın sorunsuz, sıfır eşya gibi olmasını elbette beklemiyor bazı kusurları olabileceğini kabul ediyoruz. Acıbadem ikinci el eşya alanlar olarak çok yıpranmış, satılamayacak durumdaki eşyaları da alamıyoruz. Örneğin ikinci el beyaz eşya alacaksak mutlaka çalışır durumda olmasına özen gösteriyoruz. Bakalım fiyatlandırma kriterlerimiz nelermiş;

  • Eşyalarınızın sağlam olmasına
  • Temiz olmasına
  • Markasına ve modeline
  • Renklerine ve desenlerine bakarak fiyat verebiliriz.

Çok yıpranmış, bir başkasının satın alıp kullanmak istemeyeceği duruma gelmiş olan eşyaları maalesef biz de almıyoruz. Siz olsanız bizim dükkanımızdan böyle bir ürünü alır mısınız? Almazsınız tabi. Biz de müşterilerimizden kullanılmış eşya alırken mümkün olduğu kadar temiz ve yeni model ürünler almaya gayret ediyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Eşyaların nakliyesinin nasıl yapılacağı sorusu eşya sahiplerinin kafasını çok meşgul ediyor. Pek çok kişi eşyalarını kapının önüne çıkaracağını, bizim oradan alacağımızı zannediyor 🙂 Bu konuda da size zahmet vermiyor, alacağımız eşyaları kendi nakliye ekibimizle aracımıza yüklüyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Eşyalarınız kaçıncı katta olursa veya ne kadar büyük, kaba olursa olsun nakliye ve taşıma bize ait.

Ödeme konusunda da sizi üzmüyor, anlaştığımız rakımı düşürmek için gereksiz pazarlıklara girmeden nakit, eft veya havale ile ödeme yapabiliyoruz. Acıbadem ikinci el eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini kendi kazancımız kadar önemsiyoruz. Bu yüzden arkamızda hep mutlu ve memnun müşteriler bırakıyoruz. Siz de satmak istediğiniz eşyalarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2023-11-14T23:28:14+03:009 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap