İkinci El Televizyon Alanlar

İkinci El Televizyon Alanlar

Günlük hayatımız içinde en çok kullandığımız eşya olan televizyon hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir. Özellikle yeni modeller, yeni teknik özellikler, yeni dizayn edilmiş kasalar sürekli yenisini edinme isteği uyandırmaktadır.

Peki eski televizyon ne olacak? Değerinde satmak istemez misiniz? İkinci el televizyon alanlar olarak bu noktada devreye girebilir, en iyi fiyattan, istediğiniz zaman alım yapabiliriz. Bunu nasıl yapıyor, neye göre fiyat teklifi veriyoruz bunları tek tek anlatacağız.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ikinci el led televizyon hemen hemen herkesin ilgisini çeker. Gün içinde bize ulaşan müşterilerin bir çoğu uygun fiyatla televizyon almak istediğini söylüyor. Ya satmak istediğinizde? Bize nasıl cihaz satabilirsiniz? Bunu detaylı şekilde izah edecek, bilmek istediklerinizi sıralayacağız.

BİZE TELEVİZYON SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Yıllardır bu işi yapıyoruz. Tüplü televizyon döneminden led televizyon, Qled televizyon dönemine kadar yüzlerce cihaz alıp sattık. Dolayısıyla sektöre, marka ve modellere son derece hakimiz. Bu da size en iyi fiyatı teklif edebilme imkanımız olmasını sağlıyor.

Yapmanız gerekenin ne olduğuna gelince, sizden isteğimiz bizimle iletişime geçerek satacağınız ürünün marka ve modelini söylemenizdir. Samsung 65Ru7400 şeklinde bilgi vermeniz yeterli. Çünkü vereceğiniz bu bilgi size teklif edeceğimiz fiyatı doğrudan etkileyecektir.

Söylediğiniz marka ve modele göre fiyat teklifimizi size sunacak, kabul etmeniz halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır . Süreç sadece bu kadar. Yani marka ve model bildirmeniz yeterli.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Fiyat teklifimizi iletirken dikkat ettiğimiz belli başlı detaylar vardır.

  1. Marka : Samsung, Lg, Toshiba, Panasonic, Sony, Philips gibi bilinen markaların cihazları çok daha yüksek fiyattan alınıp satılır. Çünkü bu markaların ürünleri daha kaliteli ve tercih edilen modellerdir.
  2. Teknik Özellikler : İkinci el televizyon satacağınız zaman 4K, Smart, wi-fi, dahili uydu, yüksek çözünürlük gibi özellikler fiyat teklifimizi doğrudan etkileycektir.
  3. Sorunsuz Görüntü : Ekranda çizgi, kararma, ölüp piksel gibi sorunlar olmamalı. Çünkü sizden aldığımız cihazları biz de dükkanımızda perakende olarak satmaya gayret ediyoruz. Dolayısıyla sorunsuz cihazlar alıp satmak istiyoruz.
  4. Ekran Boyutu : 50 inch, 55 inch ve 65 inch büyüklükteki cihazlar daha yüksek fiyattan alınır. Müşterilerimiz büyük ekran televizyonu daha fazla tercih etmektedir.

Sıfır led televizyon veya spot televizyon için de bizi arayabilirsiniz. Kutusundan çıkarılmamış, faturası olan, servis kurulumu yapılmamış televizyon satmak için de bizi arayabilirsiniz.

ÖDEME VE TESLİM ALMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR?

İkinci el televizyon alanlar olarak sizden nakit alım yapıyoruz. Nerede olursanız olun cihazlarınızı kapınızdan alıyoruz. Bazı müşteriler cihazlarını dükkanımıza gelerek satmak isteyebiliyor. Bu şekilde de bir alım yapabiliriz.

Firmamıza ait Facebook, Twitter, İnstagram, Pinterest hesaplarından da bizi takip edebilirsiniz. Bu sayede bizi daha yakından tanıyabilir, aldığımız cihazların fotoğraflarını görebilirsiniz.

Ekibimiz her gün aktif çalışmakta, size mümkün olan en kaliteli hizmeti vermektedir. Bizi her gün, mesai saatlerimiz içinde arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2021-05-17T15:15:09+03:001 Mayıs 2020|0 Yorum

Yorum Yap