Ofis mobilyası neredeyse ev eşyası kadar değiştirilmekte, gerek kapatma gerek yenilemeden dolayı eskiler elden çıkarılmaktadır. İş yeri malzemesi satmak isteyen müşterilerimiz bu noktada tıkanmakta, güvenebilecekleri ikinci el ofis mobilyası alan yerler aramaktadırlar. Böyle bir durumda biz devreye giriyoruz. Satacağınız ofis mobilyası için size fiyat veriyor, yerinden nakit ödemesini yaparak alıyoruz.

İkinci el ofis malzemesi satmak için yapmanız gereken tek şey ürünlerin fotoğraflarını göndermektir. Satabileceğimiz bir model olması halinde eşyalarınıza fiyat verir, anlaşma sağlanması halinde ise istediğiniz gün adresinizden alım işlemlerini gerçekleştiririz. Bizim için önemli olan modeldir ve model ne kadar yeni ise o kadar yüksek fiyattan alınır. Klasik ofis mobilyası, avangard ofis mobilyası, makam takımı, deri koltuk, chester koltuk gibi modellerde ise yeniliğe bakılmaksızın yüksek fiyattan alım yapılır.

Kullanmayacağınız eski ofis mobilyası için depoları, garajları, çatı katlarını, apartman otoparklarını değil ofis mobilyası alan yerleri tercih etmeniz sizin için daha karlı olacaktır. Hem zahmet çekmez, nereye kaldıracağınızı düşünmez, üstüne bir de nakit ücret alırsınız. İkinci el ofis mobilyası alacağımız zaman ofis içinde kullandığınız beyaz eşya, klima, bulaşık makinesi, klima, laptop, ipad gibi eşyalarınızı da alıyor, bu eşyaları ayrıca da fiyatlandırabiliyoruz.

Sizin yapmanız gereken tek şey ürünlerinizin fotoğraflarını çekip bize yollamak. Geri tamamen bizim halledebileceğimiz bir iş. İstanbul’un tamamına hizmet verdiğimiz için bölge ayrımı yapmıyoruz. Yeter ki ürünleriniz bizim satabileceğimiz modeller olsun. Bizi tüm hafta hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

İkinci el ofis mobilyası alanlar

İkinci el ofis mobilyası alanlar

 

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:25+03:002 Mayıs 2018|0 Yorum

Yorum Yap