2. ikinci el çamaşır makinesi alan yerler için internet üzerinde bir araştırma yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Elbette herkes en iyi hizmeti kendi ekibinin verdiğini iddia edecektir. Peki kim doğru söylüyor?

Biz de bu sektörde iddialı olan spot beyaz eşya da dahil olmak üzere pek çok eşyanın alımın yapan bir firmayız. Bizi tercih etmeniz halinde ne gibi avantajlarınız olacağını, farklarımızı detaylı şekilde anlatacağız. Amacımız bizi tercih etmenizi sağlamak olsa da işinize yarayacak faydalı bilgiler de vereceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

İkinci-El-Camasir-Makinesi-Alan-Yerler

İkinci el çamaşır makinesi alan yerler

2. İkinci El Çamaşır Makinesi Nasıl Satılır?

En doğru şekilde nasıl satış yapabileceğinizi, neye göre fiyat teklifi alabileceğinizi madde madde anlatacak, görseller ile destekleyeceğiz. Bu sayede hem doğru iletişim kurmuş olacak hem de en doğru şekilde fiyat alacaksınız. Daha önce herhangi bir beyaz eşya satışı yapmadıysanız sürece yabancı olabilirsiniz. Sorun değil zaten çok basit;

 • Satacağınız makinenin fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına göndermenizi istiyoruz
 • Fotoğrafları hemen inceliyor, size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapıyoruz.
 • Eğer makinenizi alabiliyorsak fiyat teklifimizi sunuyoruz
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden nakit ödemesini yaparak alım yapıyoruz.

Gördüğünüz gibi süreç çok kolay ve zahmetsiz. Sadece birkaç fotoğraf göndererek makineniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Spotçuları kapı kapı gezip fiyat toplamaya son. Oturduğunuz yerden, evinizden çıkamadan kolayca fiyat alabilirsiniz.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyoruz?

Ekibimiz mümkün olduğu kadar geniş bir alana ulaşarak Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan alım yapmaktadır. Ancak kat edeceğimiz mesafe satın alacağımız ürünün kazancına değecek fiyatta olmalıdır. Sizde hak verirsiniz ki İstanbul’da bir yerden başka bir yere gitmek saatlerimizi almaktadır. Bu da zaman ve nakliye maliyetimizin artması demektir ki kilometrelerce yolu tek bir çamaşır makinesi satın almak için kat etmek bazen kurtarmayabiliyor.

Fiyat Teklifi Neye Göre Belirlenir?

Her çamaşır makinesinin aynı fiyattan alınacağını düşünmüyorsunuz değil mi? Elbette bazıları yüksek fiyattan bazıları düşük fiyattan alınırken bazıları da hiç satın alınmayabiliyor. Peki bunun kararını neye göre veriyoruz? Şimdi ikinci el çamaşır makinesi alan yerler neye göre fiyat belirliyor bundan bahsedelim.

 • 2. ikinci el çamaşır makinesi alımında ilk önemli etken ürünün markasıdır. Arçelik, Beko, Lg, Miele, Altus, Regal, Bosch, Samsung, Vestel, Siemens gibi markaların ürünleri hızlı satıldığı için daha yüksek fiyattan alınır.
 • Ürünün arızalı olmaması, çalışır durumda olması gerekir. Sorunlu, problemli, tamir edilmesi gereken ürünleri maalesef almıyoruz.
 • Pas, çürük, vuruk gibi kusurları olan kullanılmış beyaz eşya pek tercih edilmez. Elbette sıfır ürün gibi kusursuz eşyalar beklemiyoruz ancak satılamayacak durumda olan eşyaları tercih edemiyoruz.
 • Özellikle çamaşır makinesi alımında kazan problemi, sıkma sorunu, su alma sıkıntısı en çok karşılaştığımız sorunlardır. Bunlar tamiri masraflı olan, pek tercih etmediğimiz ürünlerdir.

Bir ürün ne kadar yeni model olursa olsun, temiz ve sağlam olmadığı sürece satın alamayız. Makinenizin nakliyesini ve taşınmasını kısa sürede yapabiliyor, müşterilerimizden sadece temiz ve arızası olmayan eşyalar alıyoruz.

2.-İkinci-El-Camasir-Makinesi-Alanlar

2. ikinci el çamaşır makinesi satmak istiyorum

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Artık kullanmak istemediğiniz ve nakite çevirmek için alıcı aradığınız beyaz eşyanız için neden bizi tercih etmelisiniz? Google’da kısa bir arama yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacak olsanız da bizi seçmeniz için pek çok sebep var. Neler mi?

 • 2. ikinci el çamaşır makinesi alan yerler için bizi ararsanız çok hızlı hizmet alabilirsiniz. Fiyatında anlaştığımız ürünü istediğiniz gün ve saatte satın alabiliyoruz.
 • Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan, hızlı şekilde hizmet veriyoruz.
 • Facebook, İnstagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir, alımını yaptığımız ürünleri görebilirsiniz.
 • Değerinde fiyat teklif ediyor, sizi zahmete sokmadan, taşımasını ve demonte işlemlerini kendimiz hallediyoruz.
 • Aynı zamanda buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon gibi cihazlarınızı da alıyoruz.

Yaklaşık 25 yıldır ikinci el eşya sektörünün içinde olan ekibimiz satmak istediğiniz eşyalar hakkında gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu konuda bize güvenebilir, eşyalarınızı kısa sürede bize satabilirsiniz. Arkadaşlarımız size de diğer müşterilerimize olduğu gibi titizlikle hizmet verecektir.

 

Bizi Takip Edin
2024-01-28T23:15:55+03:0018 Kasım 2020|0 Yorum

Yorum Yap