2. ikinci el çamaşır makinesi alan yerler için internet üzerinde bir araştırma yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Elbette herkes en iyi hizmeti kendi ekibinin verdiğini iddia edecektir. Peki kim doğru söylüyor?

Biz de bu sektörde iddialı olan spot beyaz eşya da dahil olmak üzere pek çok eşyanın alımın yapan bir firmayız. Bizi tercih etmeniz halinde ne gibi avantajlarınız olacağını, farklarımızı detaylı şekilde anlatacağız. Amacımız bizi tercih etmenizi sağlamak olsa da işinize yarayacak faydalı bilgiler de vereceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

2. İkinci El Çamaşır Makinesi Nasıl Satılır?

En doğru şekilde nasıl yapabileceğinizi, neye göre fiyat teklifi alabileceğinizi madde madde anlatacak, görseller ile destekleyeceğiz. Bu sayede hem doğru iletişim kurmuş olacak hem de en doğru şekilde fiyat alacaksınız.

2. İkinci El Beyaz Eşya

2. İkinci El Beyaz Eşya

Yukarıda Bosch marka bir çamaşır makinesi görseli yer almaktadır. Bu 2. ikinci el çamaşır makinesi sizin makineniz olsun ve bize satmak istediğinizi varsayalım. Bize bu görseli 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı ile gönderdiğinizde aklımızda ortalama bir fiyat oluşur.

Ancak model numarasını da göndererek daha net fiyat bilgisi alabilirsiniz. Aşağıdaki görselde de gördüğünüz üzere Bosch çamaşır makinesi satarken kapağını açtığınızda içinde barkodunu fark edeceksiniz. Bu barkod da  altını çizdiğimiz satırda ürünün model numarası ve üretim yılı yazar. Bu bilgi işimize yarayacaktır.

2. İkinci El Çamaşır Makinesi Alanlar

2. İkinci El Çamaşır Makinesi Alan Yerler

Fiyat Teklifi Neye Göre Belirlenir?

  • 2. ikinci el çamaşır makinesi alımında ilk önemli etken ürünün markasıdır. Arçelik, Beko, Bosch, Samsung, Vestel, Siemens gibi markaların ürünleri hızlı satıldığı için daha yüksek fiyattan alınır.
  • Ürünün arızalı olmaması, çalışır durumda olması gerekir. Sorunlu, problemli, tamir edilmesi gereken ürünleri maalesef almıyoruz.
  • Pas, çürük, vuruk gibi kusurları olan kullanılmış beyaz eşya pek tercih edilmez. Elbette sıfır ürün gibi kusursuz ürünler beklemiyoruz ancak satılamayacak durumda olan eşyaları tercih edemiyoruz.
  • Özellikle çamaşır makinesi alımında kazan problemi, sıkma sorunu, su alma sıkıntısı en çok karşılaştığımız sorunlardır. Bunlar tamiri masraflı olan, pek tercih etmediğimiz ürünlerdir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • 2. ikinci el çamaşır makinesi alan yerler için bizi ararsanız çok hızlı hizmet alabilirsiniz. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte adresinizde oluyoruz.
  • Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan, hızlı şekilde hizmet veriyoruz.
  • Facebook, İnstagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir, alımını yaptığımız ürünleri görebilirsiniz.
  • Değerinde fiyat teklif ediyor, sizi zahmete sokmadan, taşımasını ve demonte işlemlerini kendimiz hallediyoruz.
  • Aynı zamanda buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon gibi cihazlarınızı da alıyoruz.