İkinci El Büro Mobilyası Alanlar

İkinci El Büro Mobilyası Alanlar

Ofis mobilyası veya büro mobilyası olarak tanımladığımız, iş yerleri eşyaları belirli bir süre kullanıldıktan sonra satılabilir. Ancak burada önemli olan ev eşyaları konusunda olduğu gibi temiz ve satılabilir ürünler olmasıdır. Tek tek veya toplu ofis eşyası satmak istiyorsanız bizimle görüşerek kısa sürede satış yapabilirsiniz. Nasıl mı?

2.el büro mobilyası satmak istiyorum diyerek yola çıkan her eşya sahibinin en büyük problemi güvenebileceği bir firma bulamamasıdır. Malum insan bilmediği, yabancısı olduğu konuda yanılıp kandırılabilir. Bunu aşmak için güvenilir, kendisini ispatlamış, bu işi uzun zamandır yapan bir firma ile görüşmek gerekir. Umut Spot olarak bu aşamada devreye girebilir, size yardımcı olabiliriz. Ofis mobilyası nasıl satılır, nasıl bir yol izlenmeli, nereden başlamalı, yüksek fiyattan satış yapmak için nelere dikkat edilmeli? İsterseniz hemen açıklama aşamasına geçelim.

Büro Mobilyası Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun Whatsapp hattı üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz bizim için yeterli. Toplu ofis eşyası satmak istiyorum diyen eşya sahipleri için tek tek fotoğraf çekmek zor olsa da model görmemiz açısından bir kaç tane göndermeniz faydalı olur.
  • Ekibimiz eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size olumlu ya da olumsuz görüş bildirecek şekilde geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Teklif ettiğimiz rakamı onaylamanız halinde istediğiniz gün İstanbul genelinden alım yapılacaktır.

Toplu 2.El Büro Mobilyası Satışı Nasıl Yapılır?

Özellikle plazalarda, fabrikalarda, iş hanlarında yani kalabalık çalışma alanlarında adetli şekilde 2.el büro mobilyası kullanıldığı için bunların satışı da kolay olmuyor. Müşterilerimizden ilk aşamada fotoğraf istesek de yerinde görmek daha faydalı oluyor. Madem yerinde görmek gerekiyor neden fotoğraf istiyorsunuz diye bir soru aklınıza gelebilir. Burada size cevabınız modeli görmek için fotoğraf istiyoruz şeklinde olur.

Fotoğraf üzerinden modeli görüyor ve satabileceğimiz bir model ise toplu eşya incelemesi için ürünlerin olduğu adrese geliyoruz. Toplu satış işlemlerinde tek tek inceleme yapıyor, isterseniz tek tek de fiyat teklifi verebiliyoruz.

Büro Mobilyası Satmak İstiyorum

Büro Mobilyası Satmak İstiyorum

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Masa takımı, makam takımı, bekleme grubu, toplantı masası, yönetici sandalyesi, kanepe, deri koltuk, operasyonel masalar, dosya dolapları, kesonlar ve benzer pek çok ürün ilgi alanımıza girmektedir. Daha farklı ürünleriniz varsa bunlar için de bizden teklif alabilirsiniz. Bu saydıklarımız ilk aklımıza gelen ürünlerdir.

İş yerlerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, televizyon gibi elektronik ve beyaz eşya grubunda sayılabilecek ürünler de olabiliyor. Her ne kadar ofis mobilyası alıyor olsak da bu tarz eşyalarınızı da bize satabilirsiniz.

2. El Büro Mobilyası Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  1. Marka : Sıfır büro mobilyası veya kullanılmış ofis mobilyası alanlar için önemli olan ilk şey ürünün markasıdır. Koleksiyon, Nurus, Bürotime, Bürosit gibi kaliteli, modern modelleri olan markaların ürünleri çok daha yüksek fiyattan satın alınır.
  2. Model : Modern çizgilere sahip olan mobilyaları satın alabileceğimiz gibi klasik tarzdaki makam takımlarını da satın alabiliyoruz.
  3. Sağlamlık : Eşyalarınızın sağlam olması, yıpranmamış, çizik vuruk gibi deformeleri olmaması da fiyatı olumlu yönde etkiler.

Nakliye, Montaj İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Umut Spot olarak çok profesyonel bir ekiple çalışıyor, eşyalarınızın montaj ve demonte işlemlerini kendimiz, çok kısa süre içinde yapıyoruz. Tek tek sarıyor, araca yüklüyor ve bu işlemler için sizden  hiçbir ücret talep etmiyoruz.

2. ikinci el büro mobilyası satmak istiyorum diyorsanız için firmamız tercih ederek kısa süre içinde tek tek veya toplu satış yapabilirsiniz. Arkadaşlarımız mümkün olan en yüksek fiyat teklifi verebilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, randevu vererek eşyalarınızı gösterebilir, fiyat teklifi alıp satış yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-12-10T23:32:40+03:0010 Aralık 2021|0 Yorum

Yorum Yap